Dobrodošli *** Vas Pistaline.Net Portal***
29 March 2024 04:45
17:34
U uslovima na granici regularnosti mladi Zmajevi sa 5:0 pregazili Makedoniju!
Mlada fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je danas u prijateljskom susretu Makedoniju rezultatom 5:0.

Utakmica se igrala na stadionu Slavije u Istočnom Sarajevu na izuzetno nakvašenom i neuslovnom terenu, čije je stanje bilo takvo, da se špekulisalo o eventualnom odgađaju meča.

Mlade Zmajeve, koji su sa tribina stadiona u Istočnom Sarajevu imali podršku stotinjak gledatelja, u vodstvo atraktivnim pogotkom dovodi Zolotić u 9. minuti.

Napadač Mešanović postavlja u 45. minuti na 2:0, a u drugom poluvremenu odmah po ulasku u igru za 3:0 pogađa Kunić.

Dvije minute poslije, naši reprezentativci izvode kontra napad, te u situaciji 1 na 3, makedonski reprezentativac Čikarski ruši Duljevića i dobiva crveni karton.

Čajić pogađa za 4:0, a konačnih 5:0 iz jedanaesterca postavlja kapiten Grahovac u 88. minuti susreta.

Utakmicu je vodio sudac Emir Alečković sa pomoćnicima.

Kategorija: Vijesti iz sporta | Pregledi: 8330 | Dodano od: amir | Ocjeni: 0.0/0